2-3 листопада з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнійшого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та ініціативи настоятеля Свято-Георгієвського храму села Тибава, що на Свалявщині протоієрея Андрія Егрешій було організовано паломницьку поїздку до святинь Чернівецької єпархії.

Під час паломництва вихованці Недільної школи, що діє при Георгієвському храмі села Тибава вклонилися святиням Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря, відвідали жіночий монастир на честь ікони Божої Матері «Боянської», Різдва Пресвятої Богородиці чоловічий монастир в с. Гореча та Свято-Введенський жіночий монастир, що в м. Чернівці.

Фото: протоієрей Андрій Егрешій