В Свалявському монастирі буде храм на честь святителя Іоанна, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського

14 червня, керуючий Мукачівської єпархією – Високопроесвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський в Свалявському Свято-Тройце-Кирило-Мефодіївському жіночому монастирі освятив фундамент під будівництво храму на честь святителя Іоанна, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського.
Архієрею співслужив секретар єпархії – протоієрей Віктор Місо, благочинний Свалявського благочиння – протоієрей Василій Барна та священнослужитель обителі – протоієрей Володимир Лушпин.
Молитву супроводжував спів хору сестер обителі під керівництвом настоятельки монастиря – ігумені Ніни (Мізун).