Чоловічі монастирі:

1. Свято-Воскресенський чоловічий монастир – 88000, м. Ужгород, вул. Золотиста, 35. Настоятель – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.

2. Свято-Казанської ікони Божої матері чоловічий монастир – 89112, с. Тишів, Воловецького району. Настоятель – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.

3. Свято-Пантелеймонівський чоловічий монастир – 90131, с. Осій-Кам’янка, Іршавського району. Настоятель – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.

4. Свято-Іоанно-Богословський чоловічий монастир – с. Сільце, Іршавського району. Настоятель – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.

5. Свято-Покровський чоловічий скит – 89022, с. Кострино, Великоберезнянського району. Намісник – ігумен Філарет (Скопейко).

6. Свято-Покровський чоловічий монастир – 89620, с. Ракошино, Мукачівського району. Тел.: (03131) 7-43-53. Настоятель – архімандрит Митрофан (Шимон).

7. Свято-Успенський чоловічий монастир – 89141, с. Кічерне Воловецького району. Тел.: (03136) 3-61-19. Настоятель – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.

8. Свято-Георгіївський чоловічий монастир – с. Заболотне, Іршавського району. Настоятель – ігумен Серафим (Вегеш).

9. Свято-Покровський чоловічий монастир – с. Ворочево, Перечинського району. Настоятель – архімандрит Григорій (Вендт).

Жіночі монастирі:

10. Свято-Серафимівський жіночий монастир – 90155, с. Приборжавське Іршавського району. Тел.: (03144) 3-32-17. Настоятелька – монахиня Серафима (Бердар).

11. Свято-Введенський жіночий монастир – 90151, с. Кушниця, Іршавського району. Тел.: (03144) 7-36-13. Настоятелька – ігуменія Сусанна (Грига).

12. Свято-Іоанно-Предтеченьский жіночий монастир – 90133, с. Дубрівка Іршавського району. Тел.: (03144) 2-46-87. Настоятелька – ігуменія Серафима (Готра).

13. Свято-Кирило-Мефодіївський жіночий монастир – 89300, м. Свалява. Тел.: (03133) 2-48-55. Настоятелька – ігуменія Ніна (Мізун).

14. Свято-Миколаївський Мукачівський жіночий монастир – 89600, м. Мукачеве, вул. Василія Проніна, 2. Тел.: (03131) 2-12-98. Настоятелька ігуменія Єпистімія (Щербан).

15. Свято-Успенський жіночий монастир – 89620, с. Домбоки, Мукачівського району. Настоятелька – ігуменія Февронія (Тухляниця).

16. Свято-Марії-Магдалинівський жіночий монастир – с. Зарічево, Перечинського району. Настоятелька – ігуменія Варвара (Поп).

• Іоанно-Богословський чоловічий монастир (с. Сільце, Закарпатська обл.)

Адрес:90124, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Сільце
    Сайт:seltso-mon.church.ua/
    докладніше
  • Іоанно-Предтеченський жіночий монастир (с. Дубрівка, Закарпатська обл.)

Адрес:90133, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Дубрівка
    Сайт:dubrovka-mon.church.ua/
    докладніше
  • Введенський жіночий монастир (с. Кушниця, Закарпатська обл.)

Мова богослужінь:церковнослов′янська
    Адрес:90151, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Кушниця, вул. Монастирська, 1
    Сайт:kushnica-mon.church.ua/
    докладніше
  • Воскресенський чоловічий монастир (м. Ужгород)

Адрес:88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Золотиста, 35
    Сайт:uzhgorod-mon.church.ua/
    докладніше
  • Георгіївський чоловічий монастир (с. Заболотне, Закарпатська обл.)

Адрес:90143, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Заболотне
    Сайт:zabolotnoe-mon.church.ua/
    докладніше
  • Кирило-Мефодіївський жіночий монастир (м. Свалява, Закарпатська обл.)

Адрес:89300, Україна, Закарпатська область, місто Свалява, вул. Драчинська, 157
    Сайт:svalyava-mon.church.ua/
    докладніше
  • На честь Казанської ікони Божої Матері чоловічий монастир (с. Тишів 145, Закарпатська обл.)

Адрес:89112, Україна, Закарпатська область, Воловецький район, село Тишів 145
    Сайт:tishyv-mon.church.ua/
    докладніше
  • На честь Почаївської ікони Божої Матері чоловічий монастир (смт. Чинадійово, Закарпатська обл.)

Мова богослужінь:церковнослов′янська
    Адрес:89640, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, селище Чинадійово, вул. Санаторна, 151
    Сайт:chidadeevo-mon.church.ua/
    докладніше
  • На честь рівноап. Марії Магдалини жіночий монастир (с. Зарічево, Закарпатська обл.)

Мова богослужінь:церковнослов′янська
    Адрес:89212, Україна, Закарпатська область, Перечинський район, село Зарічево, вул. Монастирська, 1
    Сайт:zarichevo-mon.church.ua/
    докладніше
  • Пантелеймонівський чоловічий монастир (с. Осій-Кам'янка, Закарпатська обл.)

Мова богослужінь:церковнослов′янська
    Адрес:90131, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Осій-Кам'янка
    Сайт:kamyanka-mon.church.ua/
    докладніше
  • Покровський чоловічий монастир (с. Ворочево, Закарпатська обл.)

Адрес:89220, Україна, Закарпатська область, Перечинський район, село Ворочево
    Сайт:vorochevo-mon.church.ua/
    докладніше
  • Покровський чоловічий монастир (с. Ракошино, Закарпатська обл.)

Мова богослужінь:церковнослов′янська
    Адрес:89612, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, село Ракошино, вул. Леніна, 58
    Сайт:rokoshino-mon.church.ua/
    докладніше
  • Покровський чоловічий скит (с. Кострино, Закарпатська обл.)

Мова богослужінь:церковнослов′янська
    Адрес:89022, Україна, Закарпатська область, Великоберезянський район, село Кострино
    Сайт:kostrino-mon.church.ua/
    докладніше
  • Серафимівський жіночий монастир (с. Приборжавське, Закарпатська обл.)

Мова богослужінь:церковнослов′янська
    Адрес:90155, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Приборжавське, вул. Колгоспна, 45
    Сайт:priborzhav-mon.church.ua/
    докладніше
  • Успенський жіночий монастир (с. Домбоки, Закарпатська обл.)

Мова богослужінь:церковнослов′янська
    Адрес:89620, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, село Домбоки, вул. Макаренка, 10
    Сайт:domboki-mon.church.ua/
    докладніше
  • Успенський чоловічий монастир (с. Кичерний, Закарпатська обл.)

Адрес:89141, Україна, Закарпатська область, Воловецький район, село Кичерний
    Сайт:kicherno-mon.church.ua/