Іршавське православне молодіжне братство на честь Іоанна Предтечі започаткувалося з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського.

Вже не перший рік на території міста Іршави і не тільки діє молодіжне братство імені святого Пророка і Предтечі Господнього Іоанна. Не так давно з благословіння правлячого архієрея Мукачівської єпархії, владики Феодора був змінений голова братства. Ним став благочинний Свято-Іоанно-Богословського чоловічого монастиря, що в с. Сільце − ієромонах Агапіт (Шпиняк).

Зі зміною голови змінилось і життя братства. Тепер основний напрямок діяльності молодіжки − це волонтерська діяльність, адже «віра без добрих діл мертва». Молодь активно відвідує одиноких і престарілих людей, дитячі будинки та школи-інтернати. Братством проводяться флешмоби і різноманітні благодійні акції.

Щонеділі о 16.00 в Іоанно-Богословському монастирі с. Сільце проходять збори братства, під час яких можна почути цікаві лекції, а також щовівторка о 16.00 молодь із наставником читають акафіст своєму покровителю Іоанну Предтечі.

На сьогоднішній день функціонує сайт братства http://irshava-bratstvo.church.ua і повноцінно діє група у соціальній мережі vk за посиланням: https://vk.com/irshavske_bratstvo, де щодня відображаються цікаві новини з життя молодіжки.

Іршавське молодіжне братство поки що відвідує 35 молодих людей та щонеділі долучаються все нові й нові учасники братства. Сподіваємось, що по молитвах архієрея чисельність братства буде набагато більшою, адже молодь є майбутнім Церкви.

Іршавська молодіжка не лише на словах, а й на ділі бажає й старається показати істинний приклад християнства, дарувати віру, надію і християнську любов тим, кому це потрібно в цей нелегкий час.

Девізом братства є чудові слова: «Творімо добро поки є час, поки промінь душі непогас», тож всі разом молімось і трудімось на ниві Христовій, щоб спасти свою безсмертну душу!

Голова братства – ієромонах Агапіт (Шпиняк), тел.: +38-096-872-45-67.