УЖГОРОД. Відбувся Єпархіальний Різдвяний концерт за участі протоієрея Олександра Клименка

Як й анонсувалося, увечері неділі, 14 січня, з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського в Закарпатській обласній філармонії відбувся Єпархіальний Різдвяний  концерт за участі переможця національного конкурсу “Голос країни” 2017 року – протоієрея Олександра Клименка.

На  початку концерту до присутніх з вітальним  словом звернувся керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський.

Участь у концерті з прославлення Новонародженого Богомладенця Христа Спасителя взяли: протоієрей Олександр Клименко − переможець конкурсу “Голос країни-7; Заслужений Закарпатський народний хор; заслужений артист України, голова єпархіального відділу церковного, культурно-просвітницького служіння, архідиякон Олександр Садварій; солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Яна Садварій; сімейний дует Тетяни та Сергія Раховських “Рідна пісня”; квартет братів Шахових “СКИТ” (Мукачево); вихованці Недільної школи, що діє при Свято-Успенському храмі в селі Дубриничі, що на Перечинщині; вихованці родинного будинку сімейного типу “Нова сім’я” (Ужгород); володарка Гран-прі дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу “Яскрава країна” Катерина Лінтур; хоровий колектив храму на честь ікони Божої Матері “Почаївської” (м.Ужгород).

Зал філармонії не вміщував усіх бажаючих поціновувачів церковної музики.

Долучилися до культурно-мистецького дійства й представники влади, зокрема міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Насамкінець заходу протоієрей Олександр Клименко щиро подякував усім присутнім за увагу, рясні аплодисменти, бажаючи при цьому Господнього благословіння в житті кожного.

Фото: Іван ФЕННИЧ, Віталій МУХА