УЖГОРОД. У кафедральному соборі вчергове відбулася зустріч-бесіда для прихожан

З благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського в кафедральному Свято-Хрестовоздвиженському соборі відбулась чергова зустріч-бесіда для прихожан у форматі Сімейного клубу.

За останній період в кафедральному соборі проводилась низка подібних зустрічей у неформальній обстановці – настоятель протоієрей Димитрій Сидор, священнослужителі протоієрей Віталій Апшай та протоієрей Іоанн Фечко разом з керівником благодійного центру «Спаси і Сохрани» Марією Гичкою-Сидор доносять до вірників важливі церковні, позабогослужбові і соціальні аспекти в дотичності до формування православного світогляду.

У першу неділю грудня, темою бесіди було “Воцерковлення всіх членів сім’ї”. Відтак перейшли до розгляду тематики посту.

Після цього присутні прихожани різного віку змогли поставити будь-які запитання до священиків.

Завершилася зустріч чаюванням.

Організатори бесід у форматі Сімейного клубу запрошують всіх бажаючих долучатися до участі та наповнювати своє православне буття новими знаннями.

Місце та час проведення: щонеділі о 17.15 в благодійному центрі собору за адресою вул. Швабська (вхід біля церковної лавки).

Фото: Марія Гичка-Сидор