Ужгородське молодіжне братство імені преподобного Алексія Карпаторуського відсвяткувало 10-річчя(ФОТО+, ВІДЕО+)

19 листопада, у храмі Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського міста Ужгорода, відбулося святкування 10-річчя діяльності Ужгородської молодіжки, відомої як братство на честь преподобного Алексія Карпаторуського. Після урочистого молебню, який провів керуючий єпархією архієпископ Мукачівський і Ужгородський високопреосвященніший Феодор,  голова молодіжки протоієрей Віктор Палош у своєму слові згадав історію заснування організації та висловив подяку за підтримку Його високопреосвященству. Усі присутні мали можливість побачити життя православної молоді в Ужгороді за допомогою продемонстрованого слайд-шоу. Архієпископ Феодор вітаючи молодь відзначив особливість її наявності при храмах.  Опісля було презентовано документальний фільм «Служачи іншим, згораю сам», приурочений до 10-річчя архієрейської хіротонії владики Феодора, життєдіяльність котрого тісно переплітається з молодіжним служінням в єпархії. Завершились святкування неформальним спілкуванням Архіпастиря з присутніми за фуршетом.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=o6baLTwetjo]