СКОЛЕ-МУКАЧЕВО. Вихованці школи-інтернату Львівщини ознайомились із церковними місцинами Мукачева

У неділю, 19 листопада, з благословення керуючого Мукачівською православною єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського Паломницький відділ єпархії (голова – архімандрит Марк (Куштан)), гостинно прийняв приїжджих вихованців школи-інтернату міста Сколе Львівської області, організувавши для них пізнавальну церковно-історичну екскурсію містом над Латорицею.

Супроводжував дітей-сиріт, а також дітей із неблагополучних сімей і батьки яких перебувають в АТО, помічник Голови Паломницького відділу – ієромонах Кіріон (Ковач), насельник Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря.

Протягом недільного дня підростаюче покоління ознайомлювалось із храмами і обителями Мукачева. Зокрема вони відвідали кафедральний собор на честь ікони Божої Матері «Почаївської», Свято-Миколаївський жіночий монастир, Красногорський чоловічий монастир на честь Всіх святих. Намісник останнього – архімандрит Іларій (Гаврилець) почастував гостей смачним обідом.

Почерпнувши чимало цікавої й корисної інформації з буття храмів і обителей міста, вклонившись місцевим святиням, діточки відвідали культурно-історичні пам’ятки древнього вароша: міську ратушу, Мукачівський замок, центральну частину міста.

Завдяки наданому автотранспорту протоієреєм Ярославом Поповичем, настоятелем Свято-Троїцького храму міста, екскурсія видалась не надто втомлюючою.

Насамкінець духовно-просвітницької прогулянки місцинами Мукачева, отець Кіріон побажав вихованцям Сколівської школи-інтернату Божої милості й щедрот в їхньому, подеколи сповненому нелегкими обставинами, житті.