Архів для листопада 8, 2017

Паломницька поїздка медичних працівників Іршавщини до святинь краю

Днями‚ уже за доброю традицією, відбулася паломницька поїздка медичних працівників Іршавських: райлікарні та працівників амбулаторій ЗП-СМ до святих місць. Цього разу вони мали змогу відвідати монастирі‚ що знаходяться на рідній закарпатській землі і молитовно вклонитись святиням краю. Група паломників‚ у складі 46 осіб‚ разом з духовним керівником – протоієреєм Богданом Бабинець‚ настоятелем Свято-Успенського храму с. Хмільник розпочала свою поїздку зі[Продовжити читання…]

В Ужгороді відбудеться зустріч сімейного клубу на тему: «СІМ’Я НА ВІДСТАНІ-РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

В неділю, 26 листопада,  з благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, в храмі Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського відбудеться чергова зустріч сімейного клубу на тему: «СІМ’Я НА ВІДСТАНІ-РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ». Запрошуємо бажаючих до спілкування на актуальні сімейні теми, будемо раді бачити батьків з дітками. Початок о 16.00. Адреса: М. УЖГОРОД, ВУЛ. ТІМІРЯЗЕВА, 17В (МКРН. ШАХТА). Контактна особа: протодиякон Олександр Онисько тел.: +380502496414, +380971872114 (60)