У пору барвистої золотої осені, Свалявське молодіжне братство на честь свт. Іоанна Шанхайського разом з вихованцями  Недільної школи Свалявського Свято-Троїцького Кирило-Мефодіївського монастиря, з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського мали унікальну можливість познайомитися з духовним життям своїх однолітків, які відвідують Недільну школу при храмі імені прп. Іова Почаївського міста Дрогобича.

Вівторковий день, 17 жовтня, підростаюче покоління на чолі з головою згаданої молодіжки – протоієреєм Василієм Бабець, розпочали з молитви та благословіння у Тишівському чоловічому монастирі на честь Казанської ікони Богоматері. Після чого вирушили на Львівщину.

У Дрогобичі в храмі прп. Іова Почаївського настоятель протоієрей Миколай та вихователь Недільної школи – Людмила Володимирівна, провели майстер-клас з дітьми по веденню уроків.

Під час заняття кожен мав можливість на власноруч виготовленому кораблику “Слухнянчику” написати свої побажання для дітей православної громади міста Дрогобича.

Завершилась пізнавальна й паломницька подорож відвідинами зоопарку “Лімпопо”, де діти та молодь змогли познайомитися з Богом створеною фауною нашої планети. Збагачені та переповнені емоціями усі повернулись додому.

P.S. Свалявська молодіжка є активним молодіжним браством, яке постіно організовує всілякі соціальні акції, паломницькі поїздки та жваво бере участь в церковному житті єпархії.

Детальніше про них читайте в наших матеріалах:
Свалявська молодіжка до Дня перемоги звершила паломництво по святинях Закарпаття
Свалявська молодіжка відвідала святині Львова
МИКОЛАЇВСЬКИЙ МАРАФОН: СВАЛЯВА. Молодь Свалявщини відвідала людей похилого віку
Свалявська молодіжка привітала з Пасхою Господньою мешканців Свялявського будинку людей похилого віку (+ВІДЕО)
«Дякую Господу за те, що моя мама не залишила мене», – думки учасників Свалявської молодіжки після відвідин дитбудинку
До дітей, які позбавлені батьківського піклування завітала Свалявська молодіжка (+ФОТОСЛАЙД)
Молодь Свалявщини у Різдвяні свята відвідала немічних та престарілих
Молодь Свалявщини відвідала святині Києва
До дня перемоги Свалявська молодіжка покорила “Пікуй”
Передпасхальна акція Свалявського молодіжного братства