Як ми інформували, 10 жовтня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Мукачівській православній єпархії відбувався виїзний регіональний семінар для сімей священиків, зорганізований Місією Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї − «Методологія роботи з сім’ями на парафіях».

Робота семінару тривала в конференц-залі комплексу «Червона гора», що в місті Мукачево.

Метою проведення заходу стала підтримка й допомога духовенству в налагодженні активної і системної роботи зі сім’ями на приході.

Інформаційно-змістове наповнення семінару висвітлили обласні телеканали: «Тиса-1», «Перший Кабельний» та «М-студіо». Деталі дивіться в сюжетах знімальних груп ТРК.

«Тиса-1»

«Перший Кабельний»

«М-студіо» –  відеосюжет буде додано незабаром

(134)