МУКАЧЕВО. Архієрейське богослужіння в день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова

9 жовтня, в понеділок 19-го тижня після П’ятидесятниці Церква Христова молитовно вшановує пам’ять святого апостола і євангеліста Іоана Богослова (поч. II ст.).

Цього дня престольне свято вшановує храм на честь святого апостола любові, що в місті над Латорицею по вул. Коперативній. З великим букетом квітів та теплими віршами керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського зустрічав з вихованцями Недільної школи, настоятель храму протоієрей Сергій Баранець.

Теплого осіннього дня урочисте архієрейське богослужіння звершили два архієреї Української Православної Церкви. Владиці Феодору співслужив голова Синодального відділу у справах сім’ї, керуючий Ровеньківською єпархією, Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Ровеньківський і Свердловський.

Архіпастирям співслужило духовенство та клірики Мукачівської та Ровеньківської єпархій УПЦ.

За богослужінням була піднесена посилена молитва до Господа за мир і спокій в Україні.

Насамкінець богослужіння був звершений урочистий молебень до святого апостола Іоана.

Після літургії владика Феодор тепло привітав настоятеля храму та усіх присутніх зі святковим днем, а також щиро подякував владиці Пантелеімону за участь в торжествах.