СТРАБИЧОВО. На Мукачівщині освячено новий Поклонний Хрест

Недільного дня, 8 жовтня, в день вшанування пам’яті прп. Сергія, ігумена Радонезького, чудотворця, з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського в селі Страбичово Мукачівського району, секретар Єпархіального управління – протоієрей Віктор Місо з духовенством єпархії звершили чин освячення величного Поклонного Хреста.

До встановлення Хреста безпосередньо долучилася релігійна громада Свято-Димитріївського храму с. Страбичова (настоятель – прот. Петро Лях), меценати та благодійники.

Ця святиня є свідченням великої любові до Бога та продовженням благочестивої традиції наших предків встановлювати Поклонні Хрести як святиню та символ глибокої віри й любові до свого Творця.

На освяченні були присутні голови сільських рад Страбичова, Горонди, В. Лучок, Ракошина.

Після освячення протоієрей Віктор Місо у своєму зверненні акцентував увагу на важливості Животворящого Древа – Хреста Господнього, через яке ми маємо можливість бути чадами Божими, дітьми Церкви Христової.

Від нині ж святий Хрест буде свідченням любові православних вірників Страбичова до свого Творця та Спасителя.