Архів для жовтня 3, 2017

22 жовтня

22 жовтня, в 20-у неділю після П’ятидесятниці в день молитовної пам’яті святих отців VII Вселенського собору (787), керуючий Мукачівської єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершить архієрейське богослужннія в Свято-Василівському храмі міста Іршава. Початок: 1000. (283)

26 жовтня

26 жовтня, в четвер 21-го тижня після П’ятидесятниці в день молитовної пам’яті ікони Божої Матері “Іверська”, керуючий Мукачівської єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершить архієрейське богослужннія в Дубрівському жіночому монастирі на честь святого Пророка і Предтечі Господнього Іоанна, що на Іршавщині. Початок: 1000. (234)

28 жовтня

28 жовтня, в суботу 21-го тижня після П’ятидесятниці в день молитовної пам’яті ікони Божої Матері “Спорителька хлібів” (XIX), керуючий Мукачівської єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершить архієрейське богослужннія в Ужгородському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі. Початок: 0900. (227)

29 жовтня

29 жовтня в 21-у неділю після П’ятидесятниці керуючий Мукачівської єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершить архієрейське богослужіння з чином освячення храму-каплиці селі Кушниця, що на Іршавщині. Початок: 1000. (215)

4 листопада

4 листопада, в суботу 22-го тижня після П’ятидесятниці в день молитовної пам’яті ікони Божої Матері “Казанська” керуючий Мукачівської єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершить архієрейське богослужннія в Тишівському чоловічому монастирі на честь ікони Божої Матері “Казанська”, що на Воловеччині. Початок: 1000. (227)

6 листопада

6 листопада, в понеділок 23-го тижня після П’ятидесятниці в день молитовної пам’яті ікони Божої Матері “Всіх скорботних Радість” (1688) керуючий Мукачівської єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершить архієрейське богослужннія в Красногорському чоловічому монастирі на честь Всіх Святих, що м. Мукачево. Початок: 1000. (250)