1 жовтня, в неділю 17-ту після П’ятидесятниці, після Воздвиження Хреста Господнього керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Свято-Михайлівському храмі села Нове Давидково Мукачівського району.

Архіпастиря зустрічали діточки з квітами, прихожани разом з настоятелем протоієреєм Сергієм Микуланинцем.

Перед початком Божественної літургії владика звершив освячення новорозписаного притвору храму.

Під час богослужіння його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії, зокрема й Мукачівського благочиння.

За  літургією особливо посиленою була молитва за мир на рідній Українській землі.

Наприкінці богослужіння владика звернувся до всіх присутніх з вітальним словом та привітав настоятеля храму з важливою подією приходу.

Насамкінець  архієрей призвав на всіх Боже благословення.

Фото: Віталій МУХА