МУКАЧЕВО-ТЯЧІВ. Керуючий єпархією взяв участь у богослужінні з нагоди дня прославлення преп. Іова Угольського

18 вересня Українська Православна Церква молитовно вшановує день прославлення преподобного Іова (Кундрі), Угольського (18.05.1902-†28.07.1985).

9 років тому, у 2008 році, відбулося віднайдення мощей преподобного Іова (Кундрі) у селі Мала Уголька Тячівського району, де святий проводив свої пастирські труди.

Уже за традицією, щороку,18 вересня, у Свято-Димитріївському храмі с. Мала Уголька, де й почивають чесні мощі преподобного, звершується святкове богослужіння.

На запрошення керуючого Хустською єпархією, Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, постійного члена Священного Синоду УПЦ участь в молитовних торжествах взяв керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський.

Велика кількість вірян, паломників та духовенства вшанували пам’ять святого земляка.

Особливо посилено за богослужінням звучали прохання про мир в Українській державі та, зокрема, Закарпатському краї.

Після літургії було звершено молебень до преподобного Іова Угольського.

P.S. Детальніше з біографією святого можна ознайомитися тут.

Фото: Іван ФЕННИЧ