УЖГОРОД. Клiрики єпархiї звершили молебень на всiляке прохання для прикордонникiв вiддiлу “Ужгород”

У День Незалежностi України, 24 серпня, в храмi на честь святителя Iоанна (Максимовича), архiєпископа Шанхайского i Сан-Франциського в м. Ужгородi, на прохання прикордонникiв прикордонного вiддiлу “Ужгород”, що поблизу села Онокiвцi, було звершено молебень на всiляке прохання.

З благословения Високопреосвященiшого Феодора, архiєпископа Мукачiвського i Ужгородського вiдслужили молебень настоятель вказаного храму, голова Мiсiонерського вiддiлу єпархiї − протоiєрей Вiктор Палош та протодиякон Олександр Онисько, голова Єпархiального сiмейного вiддiлу.

Наприкiнцi присутнi прикордонники були окропленi освяченою водою.

Пiсля звершeного молiння отець Вiктор звернувся зi словами побажань до стражiв кордону, в яких вiдзначив їхню важливу мiсiю у збереженнi цiлiсностi кордонiв рiдної країни.