СВАЛЯВА. Архіпастирський візит до Свято-Успенського храму села Голубине

30 липня, в 8-му неділю після П’ятдесятниці, в день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Свято-Успенському храмі села Голубине, що на Свалявщині.

Архіпастиря разом з прихожанами зустрічав настоятель храму – протоієрей Степан Форкавець.

Перед початком літургії було освячено новий розпис храму.

Під час богослужіння його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії, зокрема й Свалявського благочиння.

За  літургією архієрей з духовенством єпархії та народом посилено молились за мир на рідній Українській землі.

В кінці владика звернувся до вірників з архіпастирським словом настанови.

Насамкінець архієрей призвав на всіх Боже благословення.

Фото: Віталій МУХА, Сергій ЛАВКАЙ