Допомогу для вихованців Ільницької школи-інтернату передала братія Сілецького монастиря

Днями з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського братія Сілецького чоловічого монастиря на честь апостола Іоанна Богослова передала чергову гуманітарну допомогу для вихованців Ільницької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст.

За словами намісника чернечої обителі, архімандрита Спірідона (Ляшка), завдяки допомозі благодійників і добродіїв вдається регулярно підтримувати дітей-сиріт зі соціального закладу.

– Небайдужі люди приносять нам дитячі речі, одяг, взуття, а ми вже передаємо їх для Ільницької школи-інтернату, вихованці якої духовно окормляються нашим монастирем. Благодаримо Бога і всіх, хто допомагає нужденним!