10 червня Свято-Троїцький храм Ужгорода, що в мікрорайоні Ужгорода “Боздош”, радісно відмітив ще одне свято. В суботу першого тижня після П’ятидесятниці, в день відданя П’ятидесятниці, при храмі відбулися перші випускні іспити для трьох навчальних груп, а також перших випускників недільної церковно-приходської школи.

Дітлахи здавали іспити з таких предметів, як: Закон Божий, Літургіка, церковно-слов’янська богослужбова мова, Старий та Новий Завіти.

Нагадаємо, що з благословення керуючого Мукачівіською єпархією Високопреосвященнішого Феодора архієпископа Мукачівського і Ужгородського, церковно-приходська недільна школа діє при Троїцькому храмі з 2014 року.

Церковні дисципліни дітлахам викладають три педагоги та настоятель храму, протоієрей Володимир Гуй.

Уроки в школі проводяться щонеділі після святкового богослужіння.