ВЕЛИКИЙ БЕРЕЗНИЙ. Архієрейське богослужіння у найвіддаленішій парафії єпархії

10 червня, в суботу першого тижня після П’ятидесятниці, в день відданя П’ятидесятниці керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Свято-Архангело-Миколаївському дерев’яному храмі села Гусний (1655 р.), що на Великоберезнянщині.

Архіпастиря з хлібом та квітами зустрічали прихожани, а також настоятель храму – протоієрей Василій Фечко.

Його Високопреосвященству під час Божественної літургії співслужило духовенство єпархії, зокрема й Великоберезнянського благочиння.

За богослужінням особливо усердною була молитва за мир в Україні.

Наприкінці владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом проповіді.

Насамкінець архієрей призвав на всіх Боже благословення.