У неділю, 21 травня, з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, в день пам’яті небесного покровителя Мукачівського духовного училища в честь святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова відбувся черговий випуск вихованців Мукачівського духовного училища.

Студенти та випускники взяли участь в святковому богослужінні в храмі святого пророка Іллі м. Іршави.

Урочистості вручення дипломів випускникам Мукачівського духовного училища були проведені в Актовій залі навчального закладу. Зі словом до випускників звернулися Ректор училища протоієрей Михаїл Юріна, настоятель Свято-Іллінського храму м. Іршави та проректор протоієрей Василій Ігнат, настоятель Свято-Петро-Павлівського храму м. Іршави.

Усім випускникам були вручені дипломи та книги А.И. Осипова «Путь разума в поисках истины». Многоліттям завершились урочисті вручення дипломів.

Текст: прот. Василій Ігнат

Фото: Ярослава Бокотей