УЖГОРОД. Сурдопереклад богослужіння для людей з вадами слуху в чоловічому монастирі

У неділю Антипасхи, 23 квітня, до Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря завітали  представники Закарпатської обласної організації Українського товариства глухих (УТОГ).

З благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та ініціативи голови Паломницького відділу єпархії, намісника Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря – архімандрита Марка (Куштана) для людей з вадами слуху була звершена літургія з сурдоперекладом.

Переклад богослужіння на мові жестів звершив заступник голови Паломницького відділу, насельник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря – ієродиякон Діонісій (Гангур).

Після богослужіння отець Діонісій для гостей провів по монастирю екскурсію, а смачна трапеза підкріпила фізичні сили гостей.

Під час перебування в обителі представники УТОГ мали можливість ознайомитися з історією монастиря та вклонитися місцевим святиням.