«ДУХОВНЕ ДЖЕРЕЛО»: «Перша ігуменя Мукачівського монастиря схиігуменя Ніна» (+ВІДЕО)

Ігуменя Параскева (в схимі Ніна) (Прокоп) (30.04.1896-†04.04.1967)

3 квітня до ювілеїв 120-річчя від дня народження та 50-річчя від дня смерті подвижниці благочестя Православної Церкви Закарпаття у ХХ ст. ігумені Мукачівського монастиря Параскеви (в схимі Ніни) (Прокоп) (30.04.1896-†04.04.1967) з благословення керуючого Мукачівською єпархією Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського вийшов у світ черговий ефір телепрограми ТРК «М-студіо» − «Духовне джерело».

Тема ефіру: «Перша ігуменя Мукачівського монастиря схиігуменя Ніна». Ведучий програми: протоієрей Василій Юрина. Гість – Ю.В. Данилець, директор БІНДЦу, к.і.н., доцент УжНУ.

Дивіться наші ефіри на ТРК «М-студіо» щопонеділка о 2000 та в повторі щонеділі о 1305. Наша телепрограма має свою поштову електронну скриньку на яку просимо Вас надсилати свої запитання та побажання, щодо проведення ефірів: duhovnedzerelo@ukr.net

УВАГА! З 1 січня 2017 року змінено формат телепрограми ТРК «М-студіо» − «Духовне джерело»! Всі нові телепрограми виходять виключно в записі! Всі наші програми Ви завжди зможете передивитися на офіційному відеоканалі Мукачівської єпархії SINOPSIS TV.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=TGW54H7xdiQ&w=560&h=315]