МУКАЧЕВО. Звершено чернечі постриги в Мукачівському жіночому монастирі

19 березня, в третю неділю Великого посту, керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський, в Мукачівському Миколаївському жіночому монастирі звершив чернечі постриги п’ятьох послушниць обителі.

Найстаріша насельниця обителі – 92-річна послушниця Анна (Шеремета) була пострижена в рясу з іменем Параскева на честь Параскеви, нареченої П’ятниця (III ст.), послушниця Софія (Цанько) пострижена в рясу з іменем Олександра, на честь мучениці Олександри, послушниця Іоанна (Ур) − з іменем Мелитина, на честь мучениці Мелитини, послушниця Ольга (Ільков) − з іменем Євпраксія, на честь преподобної Євпраксії Константинопольської (IV ст.), послушниця Вікторія (Аджем) − з іменем Неоніла, на честь мучениці Неоніли Сирійської (IV ст.).

При постризі в мантію послушниці Василисі було дане ім’я Ксенії, на честь блаженної Ксенії Петербурзької (XIX ст.), а послушниці Меланії дане ім’я Ангеліни, на честь святої праведної Ангеліни Сербської (XVI ст.).

Після завершення чину постригу владика привітав настоятельницю Мукачівської обителі ігуменю Епистимію (Щербан) та сестер обителі з новопостриженими сестрами, а монахиням побажав допомоги Божої у виконанні святих обітниць монашества.

Текст і фото: Іван ФЕННИЧ