В Мукачівській єпархії відбулись збори намісників та настоятельниць монастирів

16 лютого в будівлі Мукачівського єпархіального управління архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор провів чергові збори монашествуючих Мукачівської єпархії.

В зборах вз’яли участь всі намісники та настоятельниці чоловічих та жіночих монастирів Мукачівської єпархії.

Перед початком зборів, всі присутні проспівали молитву «Царю Небесний». Під час зборів були вирішені поточні питання 18 монастирів єпархії. У своєму слові керуючий єпархією, владика Феодор, наголосив на розвитку благодійного та соціального служіння в чернечих обителях єпархії.

Також, архіпастир відмітив, що Мукачівська Православна єпархія в своїх молитвах продовжує підносити усердну молитву за мир в Україні.

Збори закінчилися співом молитви «Достойно єсть».