Хор Ужгородського монастиря відвідав чернечі обителі Мукачівської єпархії

28 січня з благословення Високопреосвященнійшого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, сприяння та ініціативи голови Паломницького відділу єпархії, намісника Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, архімандрита Марка (Куштан) Паломницьким відділом єпархії була організована поїздка до чернечих обителей єпархії.

Участь в поїздці взяв хор Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря. Керівником хорового колективу є прихожанка обителі Євгенія Кіш.

В программу поїздки були включені: Свято-Успенський жіночий монастир в с. Домбоки, Тройце-Кирило-Мефодіївський жіночий монастир в м. Свалява, чоловіча обитель на честь ікони Божої Матері “Казанська” в с. Тишів, Красногорська Всіхсвятська чоловіча обитель в м. Мукачево, Свято-Покровська обитель в с. Ракошино, Мукачівський кафедральний собор на честь ікони Божої Матері “Почаївська”, а також кафедральний собор Мукачева на честь Різдва Пресвятої Богородиці, що в мікрорайоні Росвигово.