Чернецтво Ужгородського монастиря з колядою відвідалло Ужгородську міську лікарню

Днями з благословення керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського чернецтво Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря відвідало немічних та хворих Ужгородської міської лікарні.

Ієромонах Савелій (Кунін), разом з рясофорним послушником обителі Феодотом Томишинець завітали до кожної палати де колядками поділилися різдвяною радістю з усіма пацієнтами та медперсоналом. І звичайно не обійшлося без подарунків.

Нагадаємо, що з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та ініціативи Молодіжного відділу єпархії священнослужителі та чернецтво єпархії разом з молоддю єпархії в період Різдвяних вже традиційно проводять низку соціально-місіонерських та благодійних проектів, тощо.