Керуючий єпархією очолив престольне свято в честь ікони Божої Матері «Спорителька хлібів» (+ВІДЕО, АУДІО)

28 жовтня у п’ятницю 19-ї неділі після П’ятидесятниці в день молитовної пам’яті ікони Божої Матері «Спорительниця хлібів» (XIX ст.) керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Ужгородському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі.

Архієпископа Феодра, священноархімандрита цієї обителі радо зустрічали насельники обителі зі своїм намісником − архімандритом Марком (Куштан) та ліцеїсти Мукачівського військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Під час Божественної Літургії владика Феодор звершив ієрейську хіротонію над студентом Волинської духовної семінарії − дияконом Василієм Попдякуником.

В богослужінні архіпастирю співслужили понад 40 священнослужителів Мукачівської єпархії та клірики Хустської єпархії.

В кінці святкової Літургії архієпископ Феодор по монастирській традиції звершив чин освячення хлібів, які з молитвою випікають насельники монастиря та звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Фото: Іван Феннич

Відео: Сергій Лавкай