Сотні дітей перед початком навчання взяли участь у Таїнствах Сповіді та Причастя

У суботу, 27 серпня, клірики Мукачівського кафедрального собору на честь Почаївської ікони Божої Матері з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, звершили Божественну літургію для дітей, які за декілька днів розпочнуть навчання в освітніх закладах.

Участь в богослужінні взяли понад 500 дітей з батьками та рідними, які мешкають в Мукачеві та навколишніх селах.

Дехто з них вперше в житті приступив до Таїнств Сповіді та Причастя, які звершили  священнослужителі собору.

Наприкінці літургії був відслужений урочистий молебень на початок нового навчального року.

Після цього священики привітали діточок та їхніх батьків з прийдешнім Першовереснем, побажали наснаги до навчання, кріпості душевних і тілесних сил та призвали на всіх Боже благословення.