22-23 серпня з благословення керуючого Мукачівською єпархією Високопроесвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та підтримки Зарічевського Свято-Маріє-Магдалинівського жіночого монастиря (настоятелька ігуменя Варвара (Поп)) вихованці Недільної школи обителі та прихожани монастиря відвідали святині Почаївської лаври.
У вівторок зранку молодь та паломники взяли участь ранньому Богослужінні, після чого всі побували в пещерці преподобного Іова Почаївського. Після Божественної літургії молодь також вклонилася Почаївській чудотворній іконі Божої Матері, мощам преподобного Іова та Амфілохія Почаївських.
Вихованці недільної школи також відвідали джерело святої праведної Анни та чоловічий скит Почаївської лаври на честь Святого Духа.
Відвідування святих місць справили незабутнє враження на усіх учасників поїздки.