Архіпастирський візит до храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Пашковець, що на Воловеччині (ОНОВЛЕНО)

13669034_527637340773084_1968151628819881750_n24 липня в 5-ту неділю після П’ятидесятниці керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав с. Пашковець, що на Воловеччині.

Владика у співслужінні секретаря єпархії, протоієрея Віктора Місо, настоятеля храму протоієрея Віталія Чорба та священнослужителів Воловецького благочиння в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці звершив архієрейське богослужіння.

Перед богослужіння архієрей звершив чин освячення престолу.

На кінці богослужіння архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді.

В кінці владика призвав на всіх Боже благословення.

Фото: Віталій Муха