Архієрейське богослужіння в день молитовної пам’яті ікони «Казанської»

21 липня в день молитовної пам’яті явління ікони Пресвятої Богородиці Казанської (1579) керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Свято-Покровському храмі с. Приборжавське Іршавського району.

Архіпастиря зустрічали дітки та молодь з квітами, а також настоятель храму – протоієрей Олександр.

Як відомо, на території зведеного храму, збудована капличка на честь ікони Божої Матері «Казанської».

За Божественною літургією архієрей з духовенством єпархії та народом молились за мир на рідній Українській землі.

Його Високопреосвященству співслужив і благочинний Іршавського району протоієрей Георгій Чулей.

Після богослужіння був звершений хресний хід навколо храму з уставним читанням Євангелія.

В кінці владика привітав присутніх зі святом та звернувся зі словом настанови.

Насамкінець  архієрей призвав на всіх Боже благословення.

Фото: Віталій Муха