Архіпастирський візит до Свято-Петро-Павлівської громади села Керицьки

12 липня в день молитовної пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Петро-Павлівський храм села Керицьки, що на Свалявщині.

Разом з духовенством єпархії владика звершив святкове архієрейське богослужіння.

Архіпастиря разом з прихожанами та вихованцями Недільної школи зустрічав настоятель храму – протоієрей Василій Голубка.

Під час літургії його Високопреосвященству співслужили секретар Єпархіального управління протоієрей Віктор Місо та духовенство Свалявського благочиння.

Після завершення богослужіння  був звершений чин освячення поклонного Хреста, який знаходиться на прилеглій території до храму.

Насамкінець архіпастир разом з духовенством звершили хресний хід навколо храму з уставним читанням Євангелія.

Після цього архіпастир звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді, в якій розкрив життєвий шлях первоверховних апостолів Петра і Павла.

В кінці владика призвав на всіх Боже благословення.