10 липня, в 3-ю Неділю після П’ятидесятниці, керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Свято-Іоанно-Предтеченському храмі села Плоский потік, що на Свалявщині.

Свого архіпастиря разом з прихожанами зустрічав настоятель храму – протоієрей Василій Ігнатко.

Перед Божественною Літургією владика звершив чин освячення іконостасу.

Під час Літургії Його Високопреосвященству співслужили секретар Єпархіального управління протоієрей Віктор Місо та духовенство Свалявського благочиння.

За богослужінням архієрей нагородив настоятеля храму відзнакою Мукачівської єпархії за особливі та особисті труди на благо Церкви.

Після завершення богослужіння був звершений Хресний Хід навколо храму з уставним читанням Євангелія.

Опісля цього архіпастир звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді, в якій розкрив зміст євангельського недільного читання.

Насамкінець владика призвав на всіх Боже благословення.

Фото: Віталій Муха