Архієрейське богослужіння в капличці на честь святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського (+ФОТО)

2-го липня, в день пам’яті святителя Іоанна (Максимовича), архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцьку парафію міста Мукачево, що в мікрорайоні Паланок.

Перед літургією владика освятив оновлену каплицю на честь святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського. Як відомо, цьогоріч виповнюється 120 років від дня народження та 50 років з дня блаженної кончини святого архієпископа Іоанна.

Його Високопреосвященству під час богослужіння співслужили секретар Єпархіального управління протоієрей Віктор Місо та духовенство єпархії.

Після літургії до святителя Іоанна був звершений молебень.

У своїй проповіді архіпастир розкрив подвиг святителя, бо ж приклад його життя показав, як кожен християнин повинен проводити своє благочестиве життя.

В кінці владика побажав всім миру душі, а настоятелю храму – протоієрею Ярославу Поповичу пастирського натхнення.

Фото: Віталій Муха