Відійшов у вічність клірик єпархії – протоієрей Василій Пітьовка (14.12.1972-12.05.2016)

У п’ятницю, 1-го липня, у Свято-Миколаївському храмі селища Чинадієво відбулися похорони заштатного клірика Мукачівської єпархії, колишнього настоятеля Свято-Вознесенського храму смт.Воловець протоієрея Василія Пітьовки.

Чин похорону з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського очолив секретар Єпархіального управління – протоієрей Віктор Місо та духовенство єпархії.

Єпархіальне управління на чолі з архієпископом Мукачівським і Ужгородським Феодором приносить щирі співчуття родині померлого та молиться за спокій його душі. Вічна пам’ять справжньому пастирю Христової Церкви.

Фото: Василь Гуцал