Свято-Пантелеймонівська жіноча обитель молитовно вшанувала одне з престольних свят

24 червня, керучий Мукачівською єпархією, високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир в селі Осій, урочище Камянка на Іршавщині.
В цей день обитель молитовно святкує місцешанований образ Пресвятої Богородиці “Достойно есть”.
Архіпастирю співслужили секретар єпархії та духовенство Іршавського благочиння.
Під час Богослужіння лунала молитва за мир та спокій на нашій Українській землі.
Після закінчення Літургії був звершений Хрестний Хід з уставним читаннням Євангелій.
Насамкінець архіпастир звернувся з словом настанови, а саме: “Колись на цьому місті був пустир, а нині височіє чернеча обитель. У день престольного свята цього монастиря, я сердечно вітаю всіх присутніх з вшануванням ікони Божої Матері “Достойно єсть”. “Єсть” або ж “Милующая”- та яка дає милість. Вшановуючи благодатні ікони ми отримуємо душевне і тілесне зцілення. Тож нехай усі прохання з якими ми сьогодні прийшли на цю святу гору Божа Мати сповнить.” – відмітив архіпастир. після чого призвав на всіх Боже благословення.