У вівторок, 17 травня, Мукачівська єпархія передала чергову гуманітарну медичну допомогу для Мукачівського військового госпіталю.

Участь в передачі допомоги з благословіння Високопреосвященішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського взяв секратар Мукачівської єпархії − протоієрей Віктор Місо, голова єпархіального Відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України − протоієрей Ігор Білак і настоятель храму на честь преподобного Іова Почаївського, що в Ужгороді (мікрорайон Радванка) − протоієрей Петро Баб’як.

Приймав допомогу начальник госпіталю – полковник Бекер Ярема Романович.

Цього разу для поранених військовослужбовців стараннями та з ініціативи настоятеля храму на честь преподобного Іова Почаївського, протоієрея Петра Баб’яка, було придбано медичне обладнання – кардіограф і дифузатор.

1 коментар

1. Спаси Господи всех , кто молится и помогает ! Низкий поклон !