Щонеделі за участі вихованців Недільних шкіл, що діють при храмах Ужгорода відбуваються Пасхальні концерти. Триває своєрідний Пасхальний марафон концертів.

Не стала виключенням і Неділя святих жінок-мироносиць.

З благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського в цей день Пасхальні концерти відбулися відразу в двох храмах міста.

З Пасхальним благовістям до вірян звернулися вихованці недільної школи Свято-Троїцького храму (Боздош) та храму Всіх Святих (Новий район), що в м. Ужгород.

На початку концертів голова єпархіального Відділу пенітенціарного служіння, настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Володимир Гуй та настоятель храму на честь Всіх Святих, протоієрей Олександр Юрина звернулися до присутніх зі словами проповіді та привітань.

В кінці концертів, як і годиться, дітки недільних шкіл отримали пасхальні солодощі.