Храм на честь ікони Божої Матері «Почаївської» молитовно вшановував свою річницю

В суботу другого тижня після Пасхи, 14 травня Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в храмі на честь ікони Божої Матері «Почаївської», що на території готельного комплексу «Белл рояль» на Мукачівщині.

Власне цього дня, рік тому архієреєм і був освячений храм. Детальніше про подію читайте тут.

Архіпастиря з хлібом та сіллю зустрічала власниця комплексу Людмила Андріївна Гончар, настоятель храму − протоієрей Василій Юрина та велика кількість прихожан.

Владиці Феодору співслужив секретар єпархії – протоієрей Віктор Місо та старший священнослужитель Росвигівського кафедрального собору Мукачева на честь Різдва Богородиці – протоієрей Петро Лях.

Під час літургії були виголошені сугубі молитви за мир та спокій у нашій рідній Український землі.

Після божественної літургії архіпастир звернувся до присутніх з проповіддю.

В кінці архієрей закликав на всіх Боже благословення.