Архієрейське богослужіння в селі Дубрівка Ужгородського району

5 травня, в Світлий Четвер, високопреосвященніший Феодор , архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Петро-Павлівський храм в селі Дубрівка Ужгородського району.

Свого архіпастиря зустрічали віряни села разом з настоятелем – протоієреєм Георгієм Малета.

Владика Феодор разом з священнослужителями Ужгородського благочиння звершив Божественну Літургію Пасхальним чином.

Під час богослужіння архіпастир підніс особливі молитви за спочилого настоятеля храму Петра і Павла – протоієрея Митрофана Дранко (28.10.1949-27.04.2015).

По закінченні Літургії владика Феодор в знак річниці від представлення протоієрея Митрофана освятив надгробний пам’ятник спочилому настоятелю.

В кінці архіпастир звернувся до пастви з словом про Воскресшого Господа, побажав всім як найдовше зберегти в серці Пасхальну радість та призвав на всіх Боже благословення.