В Красногорському монастирі Мукачева звершено перший в історії обителі чернечий постриг

В літописі історичних подій, дат та ювілеїв Красногорського чоловічого монастиря на честь Всіх святих, що на околиці Мукачева є багато звершень. Проте 22 квітня буде записано золотими буквами у власне хроніку чернечого життя обителі.

Саме в цей день, в п’ятницю шостого тижня Великого посту керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив перший в історії монастиря чернечий постриг.

Послушник Володимир Бабич прийняв постриг в мантію. При постризі йому було дане ім’я Дорофей на честь Дорофея Єгипетського.

Після завершення чину владика привітав намісника обителі, архімандрита Іларія (Гаврилець) з новопостриженим братом, а першому ченцю побажав допомоги Божої у виконанні святих обітниць монашества.