В п’ятницю четвертого тижня Великого посту керуючий єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав одну з жіночих чернечих обителей єпархії – Свято-Успенський жіночий монастир, що в селі Домбоки на Мукачівщині.

Постриг був звершений перед початком Вечірнього богослужіння. Монахиня Ксенія архієреєм була пострижена в велику схіму з іменем Стефаніда на честь мучениці Стефаніди Дамаської.

У своєму слові архіпастир привітав настоятельницю обителі – ігуменю Катерину (Іванчо) та всіх сестер монастиря ще з однією схімницею.

Прийнявшій схіму владика побажав бути вірній своєму чину та сумлінно виконувати свій головний послух − молитву за увесь світ.