26 березня в суботу другого тижня Великого посту в жіночому монастирі на честь Похвали Божої Матері в селі Сухий (урочище Сушанські Верхи), що на Великоберезнянщині було звершено перший в історії обителі чернечий постриг.

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського постриг звершив благочинний жіночих монастирів Мукачівської єпархії, священнослужитель Мукачівського Свято-Миколаївського жіночого монастиря  − архімандрит Тіхон (Лютянський).

При постризі в мантію послушниці Олександрі було дане ім’я  Ангеліна, а послушниці Надії − Варвара.

У своєму слові отець Тіхон привітав духівника обителі, − ієромонаха Мефодія (Бегей) з новопостриженими монахинями.

Прийнявшим постриг у свою чергу побажав бути вірними своєму чину та сумлінно виконувати свій головний послух − молитву за увесь світ.

Нагадаємо: Станом на березень 2016 року на території Великоберезнянського району Мукачівської Православної єпархії крім вказаної обителі діють ще три чернечі обителі: Свято-Покровський чоловічий монастир в с. Кострино, Свято-Володимирівський чоловічий монастирі в с. Сухий та Свято-Троїцький жіночий монастир в с. Буківцьово.